TOPlist

Hlavní stránka

Vítáme Vás na stránkách klanu Clash of Clans <CZECH>

Kniha návštěv

Admin napsal
Annie mas ode me pozvanku zpet. Phaedon
Annie napsal
Ahoj všichni, Moc se omlouvám za neudělání 2. útoku. Byla jsem s mamkou řešit jeden problém s právníkem a vybil se mi mobil, takže jsem byla úplně mimo a nemohla jsem se na clashy omluvit za neudělání útoku.
Kil17 napsal
Ahoj, proc jsem byl vyhozen z klanu? Phaedon neuvedl zadny duvod.
Cedrik napsal
Ahoj děkuju za přijetí do klanu ☺
DrsnejHarry napsal
Já vím že sem to podělal a že sem neměl útočit,ale opravdu jsem nečekal že to bude mít tak fatální následky když jsem zaútočil bez toho poradění.Uz se k vam nebudu zkouset vratit protoze byste si me pamatovali jako toho blbce co porusil pravidlo a dostal druhou sanci s tim ze ani tu sanci bych nedostal.Ani sem se nestihl rozloucit a odesel bych sam to kicknuti opravdu nebylo nutne.
Hugo258 napsal
Ďekuji moc za přijetí, pohovor jsem mněl s Leónem. Velice dobrý klan ještě jednou díky
Véna napsal
Zdar chtěl bych se zeptat? mám ten stejný problém v google play nemám možnost aktualizovat.! Tak jestli nevíte jak to vyřešit?
JendaCZ napsal
Nazdar válečníci, tak nevím kdy a jak budu schopen hrát.Dnes mi to vyhodilo,že je k dispozici aktualizace,ale bohužel mi to nenabidne v google play možnost aktualizovat.Takže momentálně vůbec netusim jak se do hry dostanu.Jen abyste věděli.Cuuus.
Druvalen napsal
Nazdar, sorry, že jsem zapomněl požádat o svolení někam ten útok hodit... Můj útok by ale stejně nehrál roli v konečném výsledku...
Ferry napsal
Ahoj. Rad jsem se stal novym clenem klanu. Diky za prijeti:)
Je-li dnes středa, co bude zítra?
Stránka: 12345678

Kontaktní formulář

Na tomto místě nás můžete kontaktovat.

© 2015 Stránky vytvořil Phaedon CZ

TOPlist

Webové stránky zdarma