Hlavní stránka

Vítáme Vás na stránkách klanu Clash of Clans <CZECH>

Kniha návštěv

Wortex napsal
Ahoj, mohl bych jít k vám do klanu? Jsem aktivní každý den a rád jsem v CW. A je mi 26 let.
DuTTeR⚠️ napsal
Zdravím, chtěl jsem Vám říct že se strašně moc omlouvám za své chování. Byl to nějaký zkrat. Tenhle klan byl je a bude nejlepší.. Hledal jsem hodně klanu ale žádný nebyl tak dobrý jako ten Váš, strašně me mrzí že nemohu být mezi vámi. Prosim dejte mi šanci.. Už se to nikdy nestane. DuTTeR
Marty napsal
Pristoupim trochu pozdeji zapli se mnou CW v druhem klanu takze odjedu cw a jdu do hlavniho klanu
Admin napsal
Marty dej si zadost a rekni ze te maj vzit kdyz tam nebudu. Phaedon
Marty napsal
Ahoj, chtěl bych zažádat o znovupřijetí do klanu, ano vím podělal jsem to, neměl jsem útočit na loot, je to v rozporu s pravidly :) ale já jsem prostě viděl v chatu jak někdo psal jo běž když jsem se 2x zeptal jestli mohu jít trochu níž útočit na bonus :) ale nejsem si jistý kdo to psal a tak nebudu nikoho obviňovat když to nevím na 100%, ale stojím si za tím že jsem to v chatu viděl, akorát jsem neměl čas si to ověřit jestli to bylo myšlený na mě, protože jsem neměl moc času a později bych už nestihl zaútočit, takže se ještě jednou omlouvám a mohu jenom doufat, že mě přijmete zpátky :)
Admin napsal
Annie mas ode me pozvanku zpet. Phaedon
Annie napsal
Ahoj všichni, Moc se omlouvám za neudělání 2. útoku. Byla jsem s mamkou řešit jeden problém s právníkem a vybil se mi mobil, takže jsem byla úplně mimo a nemohla jsem se na clashy omluvit za neudělání útoku.
Kil17 napsal
Ahoj, proc jsem byl vyhozen z klanu? Phaedon neuvedl zadny duvod.
Cedrik napsal
Ahoj děkuju za přijetí do klanu ☺
DrsnejHarry napsal
Já vím že sem to podělal a že sem neměl útočit,ale opravdu jsem nečekal že to bude mít tak fatální následky když jsem zaútočil bez toho poradění.Uz se k vam nebudu zkouset vratit protoze byste si me pamatovali jako toho blbce co porusil pravidlo a dostal druhou sanci s tim ze ani tu sanci bych nedostal.Ani sem se nestihl rozloucit a odesel bych sam to kicknuti opravdu nebylo nutne.
Stránka: 123456789

Kontaktní formulář

Na tomto místě nás můžete kontaktovat.

Webové stránky zdarma