TOPlist

Tady se omlouvejte

Forum » Omluvenky » Tady se omlouvejte
LOFAS
Úterý 28. srpna 2018 15:18
Předmět: Re: Tady se omlouvejte

Čau hele chodím do práce a to mě sice neomlouvá, ale holt nemám pořád čas a zrovna to vyšlo na konec war. A o den dřív když jsem psal na koho mám jít tak se nikdo neozval. Když jsem chtěl donate tak nikdo nic neposlal.

Tak holt sem s tím nic nemohl dělat, tak pokud to vezmete v potaz a pokud by to šlo mě vzali zpátky.

Dík a majtesa

Marty.st.luis
Pátek 13. října 2017 11:31

Chlapi sorry že sem nezaztočil v rámci 12 hodin poprvé ale už sem ready na útok, večer sem se hrozně opil a nechtěl sem útočit pod vlivem..

Ragnar
Středa 1. února 2017 14:32
Předmět: Vysvětlení

Čau, neodešel jsem z cw ... byl jsem kicknut za hádku ... chci začít znovu tak mi dejte šanci :)

Sweet
Sobota 2. dubna 2016 21:14

Ahoj, chci se omluvit za pozdní útoky v cw úplně jsem na celý coc a cw zapomněl. Jednoduše jsem se začetl a nepotřeboval jsem nic jiného než jíst pít a číst :/

Marty
Čtvrtek 14. ledna 2016 22:22

Ahoj, chtěl bych zažádat o znovupřijetí do klanu, ano vím podělal jsem to, neměl jsem útočit na loot, je to v rozporu s pravidly :) ale já jsem prostě viděl v chatu jak někdo psal jo běž když jsem se 2x zeptal jestli mohu jít trochu níž útočit na bonus :) ale nejsem si jistý kdo to psal a tak nebudu nikoho obviňovat když to nevím na 100%, ale stojím si za tím že jsem to v chatu viděl, akorát jsem neměl čas si to ověřit jestli to bylo myšlený na mě, protože jsem neměl moc času a později bych už nestihl zaútočit, takže se ještě jednou omlouvám a mohu jenom doufat, že mě přijmete zpátky :)

Kil17
Úterý 15. prosince 2015 00:18

Ahoj, omlouvam se, ale musim udelat utok bez donate. Dostal jsem se ke hre az v noci a jestli to chci stihnout do 12 hodin, musim za chvili utocit. NIkdo uz neni online, aby neco odeslal na cw. Kil17

Druvalen
Neděle 6. prosince 2015 19:30

1. Omouvám se, že jsem se omluvil na hlavní stránku :)
2. Omlouvám se, že jsem hodil ten druhej útok bez prodiskutování... přišlo mi že tam jiná možnost nebyla tak nebylo co diskutovat :)

Admin
Úterý 24. listopadu 2015 22:18
Předmět: Re: Re: Tady se omlouvejte

no sousede co s tebou... dej si znova zadost s omluvou a uvidime. snad te odchyti clovek kterej te prijme

Admin
Úterý 24. listopadu 2015 21:45

Achar, bara, derry, sub, jenda,lucinka, lamut, razor ,jara, erin, xzar omluveno

susedt
Úterý 24. listopadu 2015 21:21

Ahoj Všem.

Dnes sem se nestihl 2 útok ve varu. Tak se omlouvám. Nemel jsem možnost připojení na net. Kakže jsem se ani nemohl omluvit. Nečekaně sem musel zustat díl v praci. jEŠTĚ JEDNOU sory.

Dada
Úterý 27. října 2015 20:15

Ahoj tato omluvenka není pro mě ale omlouvám snipera. Nemohl čekat na útok tak si dal zrcadlo a při útoku mu totálně chcípnul mobil. Teď mu nejde nahodit tak ho omlouvám . Děkuji za pochopení :)

Dada
Úterý 6. října 2015 07:26

Ahoj první útok jsme dala zrcadlo,nebyl tam žádný co leader a já musela odehrát. Děkuji za pochopení :)

Majky CZ
Pondělí 21. září 2015 14:11

Ahoj,

nevim jak stihnu druhy fajt. Nejde se mi prihlasit do hry, hlasi mi to "aplikace se zastavila" nebo se vubec nenacte. Doufam, ze jeste pred koncem se do hry dostanu, ale uvidime.

neznalek
Čtvrtek 17. září 2015 16:58

Omlouvam se, asi nestihnu odehrat druhy utok, protože mi to hlásí chybu při načítání.. Mam i screen tak ho klidne nekomu poslu na mail

Monika
Pondělí 14. září 2015 22:20

Ahoj,
omlouvám se z následujích dvou válek, od středy do soboty jsem pryč a na coc se asi nedostanu.

JendaCZ
Úterý 8. září 2015 23:31
Zdarec, já se omlouvam do předu na měsíc září.Na cw budu vypnutej,ale pokud budete potřebovat tak me tam klidně hodte.Pokud se ale junior rozhodne,že nás pocti svou návštěvou,tak se může stát,že budu chvíli mimo a neodehraju.Tak na mě nebudte případně nastvani:)
Sub-Zero
Pondělí 31. srpna 2015 07:15

Omlouvám se za ne odehrání waru. Jak sem avizoval měnim poskytovatele a starý poskytovatel me odpojil od internetu 2 dny před vypršením smlouvy! Budu mu volat, uvidím jak dopadnu.  

Ondr83ek
Pondělí 17. srpna 2015 19:25

Cus lidi omlouvám se ale jedu na dovolenou a vracím se za 10 dní což je 28.9 děkuji za pochopení

Markis
Sobota 15. srpna 2015 19:59
Předmět: Omluvenka
Já bych se chtěl omluvit na týden z waru, včera jsem totiž dostal maila z prace že zítra odlitam na konferenci. Tak jsem trochu ve stresu :-) doufám že to všichni pochopíte protože to je už má druhá dovolená. Koupim si tam sim a určitě tam bude i WIFI ale nemám vůbec ponětí kolik tam budu mít času :-). 15. srpna.
elisek76
Sobota 15. srpna 2015 06:59
Předmět: Dovolená-Elisek-bnbik

Ahojky lidičky a dětičky :-) Chci se omluvit i za bnbika že se nebudem účastnit cw jedem na dovču od 17.8 do 1.9.Děkuji za pochopení :-)

Další stránky1 2

Kontaktní formulář

Na tomto místě nás můžete kontaktovat.

© 2015 Stránky vytvořil Phaedon CZ

TOPlist

Webové stránky zdarma