Pravidla klanu

Netolerujeme urážky, vulgarismy nebo napadání ostatních hráčů.

Novinky budou psány v textu pravidel červeně tak prosím sledujte vše

 

Aktualizováno 28.11.2018

Upozornuji všechny že kickování a degradování při porušení pravidel je na leaderovi a co-leaderovi. Ti se rozhodnou co s člověkem který poruší pravidla a bude brán zřetel na délku hraní u nás, chování a aktivitu hráče který pravidla porušil. Nejnižší možný trest je vypnutí hráče z následujícího CW. Nejvyšší trest je okamžitý kick který většinou platí u nováčků.

Přečtení a dodržování pravidel je povinné pro všechny. Zkoumat jestli jste si to četli nebo nečetli nebudeme. Za porušení jakéhokoli pravidla budou vyvozeny následky.

 

Všeobecná pravidla:

Ve hře je zakázáno používání jakéhokoliv rozšíření jako cheatu či modů. Zjištění tohoto je okamžitý kick !!!

Poměr donate na konci sezony nesmí být horší nez 1:2. U nižších TH 1-7 toto pravidlo neplatí a tolerujeme to.

Pokud se zapojíš do clan games musíš nahrát minimálně 1500 bodů.

Hráči v lize Titan a výšší ligy mají povoleno žádat o jednotky na maximlní level i mimo cw. Ostatní v nižších ligách se musejí spokojit s jakýmkoli lvl a to proto aby měli šanci donatovat i slabší hráči.

Pro CW :

Do Clan War League budou povinně zapnuti všichni hráči!

Jsou zakázány rezervace na druhý útok. Pokud přeci jen co-leader povolí rezervaci, je povinnen zůstat na chatu do odehrání útoku hráče, kterému útok povolil !!!

První útok je tvoje pozice -2. Tzn. pokud máš číslo 14 jdeš na 16. Nutno odehrát první útok do 12ti hodin od začátku cw. Pokud nemůžete odehrát je nutná omluva předem. V prípadě neodehrání je udělen menší trest a to nevpuštění do dalšího CW nebo při větším prohřešku jako je delší doba neodehrání degradace. V případě membera bude záležet jak se domluvi coleadeři na jeho trestu ale nemělo by to hned být kickem.  První 2 si mezi sebou rozdělí čísla soupeře 1-4. Na poslední 2 pozice soupeře jdou první útok poslední 4 naše pozice nebo dle domluvy. Zrcadlo -2 je Vám hájené po dobu 12ti hodin. Po tuto dobu Vám na něj nesmí nikdo zaútočit. Druhý útok je oprava pokud možno nejblíže Vašemu číslu. Pokud už není kde opravovat okolo Vás budete útočit na zrcadlo. Před tímto útokem je nutné se poradit s Leaderem, Co-leaderem nebo Elderem. Pokud víte že nemůžete cw odehrát tak se vypněte. Do útoku nesmíte bez obdrženého donate. Neodehrání obou bojů znamená kick, u vyšších hodností degradace což platí i při porušení jakéhokoliv pravidla.

Co dělat když :

a : Nedostanete dlouho při cw donate a potřebujete odehrát?

V tomto případě máte povoleno odehrát. A napsat do chatu aby o tom ostatní věděli.

b : Potřebujete odehrát druhý útok a není zrovna přítomen žádný    coleader nebo leader aby vám řekl kam?

V tomto případě odehrajte na nejbližší možnou pozici kterou je třeba opravit. Pokud žádná okolo vás není, odbojujte na zrcadlo. Zároveň to ale opět dát vědět do chatu.

Kontaktní formulář

Na tomto místě nás můžete kontaktovat.

Webové stránky zdarma